Karel Černoch

Pracně ručně vyšívá už dnes málokdo, ale většina nejen domácích švadlenek by si přála své výrobky zdobit krásnými výšivkami a logy. A právě pro ně (Vás) máme dobrou zprávu! Kvalitní vyšívací stroje s jednoduchou obsluhou již nejsou finančně nedostupné a těší se stále větší oblibě. Toužíte po originálních kouscích oblečení? Ozdobte si je výšivkou! Je jedno, jestli je to obyčejné tričko z obchodu nebo Váš vlastní výrobek.

Výšivka je totiž módní stálicí a dodá každému oděvu na zajímavosti a luxusu. Nemusíte se již bát pracného ručního vyšívání a rozpíchaných prstů, protože existují finančně dostupné výšívací stroje pro domácnost, které vytvoří krásnou výšivku za pár minut. Nabídka vyšívacích strojů se neustále rozšiřuje a můžete si vybírat zda chcete čistě vyšívací stroj nebo multifunkční kombinaci vyšívacího a šicího stroje.

Šicí a vyšívací stroje v sobě snoubí elektronický šicí stroj s řadou užitečných funkcí a stehů i vyšívací stroj s velkým množstvím vyšívacích vzorů. Vyšívací vzory navíc můžete stále doplňovat a to pomocí vyšívacího softwaru nebo lze vzory jednoduše dokoupit.

Mezi nejprodávanější šicí a vyšívací stroje patří tyto modely:

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 955
Šicí a vyšívací stroj Singer Futura XL-420 (dříve XL-400)

Mezi nejprodávanější šicí a vyšívací stroje patří tyto modely:

Vyšívací stroj Brother NV 750
Vyšívací stroj Brother NV 1250

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*