Šicí stroje Veritas

Karel Černoch

Šicí stroje Veritas slouží pro domácí šití a nabízejí řadu funkcí, které poskytují kvalitní služby. Tyto šicí stroje jsou charakteristické zejména jednoduchým a pohodlným ovládáním, které šetří čas i námahu jejich uživatelek a uživatelů. Náš článek podrobněji představuje šicí stroje Veritas z nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje.

Šicí stroj Veritas Creativa 835


Šicí stroj Veritas Creativa 835
je domácí šicí stroj s pohodlným a jednoduchým ovládáním. Ve výbavě šicího stroje je volné rameno, kyvný chapač, 35 programů včetně overlockových a užitkových stehů. Šicí stroj má také plynule nastavitelnou délku a šířku stehu, integrovaný navlékač nitě do jehly a umožňuje poloautomatické šití knoflíkové dírky, rychoupínání šicích patek, šití dvojjehlou či jemné doladění stehů. Mezi další funkce patří též rychlé navíjení horní nitě, nastavitelné napětí nitě a také regulace přítlaku patky.

Šicí stroj Veritas 808


Šicí stroj Veritas 808
má pohodlné a jednoduché ovládání. Jedná se o domácí šicí stroj vybavený volným ramenem, kovovým kyvným CB chapačem, 8mi programy včetně užitkových a overlockových stehů a ořezem nitě, který je umístěný na hlavě stroje i na tyči pro patky. Šicí stroj má dále také čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, rychloupínání šicích patek nebo plynulou regulaci délky stehu. Šicí stroj umožňuje šití dvojjehlou a umožňuje též automatické odstavení jehlové tyče při navíjení cívky. Součástí nabídky funkcí tohoto šicího stroje i regulace přítlaku patky a vysoký zdvih patky pro materiály do 10 mm.

Šicí stroj Veritas 8081 PaS

Šicí stroj Veritas 8081 PaS je dalším šicím strojem, který je vybavený jednoduchým, nenáročným a pohodlným ovládáním I tento šicí stroj je určený pro domácí šití. Do výbavy šicího stroje patří volné rameno, kyvný CB chapač, 21 programů, mezi něž se řadí užitkové a overlockové stehy. Šicí stroj má i plynule nastavitelnou délku stehu, nastavitelné napětí nitě, rychloupínání šicích patek a rychlé navíjení horní nitě. šicí stroj umožňuje šití dvojjehlou, jemné doladění stehů, automatické odstavení jehlové tyče při navíjení cívky a má též funkci zpětného šití.

Více informací o šicích strojích Veritas naleznete v kategorii Šicí stroje Veritas, ve které si můžete objednat šicí stroje Veritas. Prodej šicích strojů Veritas obstarává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. V tomto internetovém obchodě pořídíte jak , tak i šicí stroje dalších značek nebo příslušenství pro šicí stroje, vše v nabídce online.