Karel Černoch

Novinka značky Toyota Oekaki Renaissance, která Vám vyrazí dech a to nejen svým originálním designem ve třech různých barevných provedeních, ale také tlačítkem Oekaki. Co je to? Dozvíte se v článku. Tento moderní elektronický šicí stroj Vám umožní opravdu kreativní šití běžně dostupné u mnohem dražších šicích strojů.


Pozor, přichází lekce přímo z Japonštiny! Oekaki v Japonštině znamená malovat. Opravdu s tímto šicím strojem “malovat” lze, tedy přesněji malovat stehem. Mnoho patchworkářek určitě zná pojem tapering. Jedná se o postupné rozšiřování a zužování stehu při šití. U šicího stroje Toyota Oekaki si míru rozšíření či zužení u vybraných stehů regulujete sami šlapátkem. Přesně takové šití Vám tlačítko Oekaki umožní. Toyota převedla tapering ještě do jiné “dimenze”, přidala totiž k šicímu stroji startovací set se vzory, které můžete díky tlačítku oekaki vytvořit.

Názorná ukázka:

Šicí stroj Toyota Oekaki 50 RDalší velkou výhodou tohoto stroje je možnost šití i silnějšími nitěmi a to až do tloušťky nitě 30#. Ostatní běžné stroje si například s ozdobnou nití na riflovinu neporadí – Toyota Oekaki 50 R ano.

Jak již bylo psáno výše, šicí stroje Toyota Oekaki 50 R se vyrábí ve 3 různých barevných variantách – černá, modrozelená a červená.

toyota_oekaki_50r_3Šicí stroj Toyota Oekaki 50 R nabízí 50 druhů stehů vč. overlockových, dekoračních a 3 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Kromě tlačítka oekaki naleznete na stroji také tlačítko start/stop pro šití bez nutnosti použít pedál, možnost polohování jehly nahoru a dolů, tlačítko pro zapošití i zesílení stehu a displej zobrazující číslo zvoleného stehu.


Pokud hledáte něco originálního, právě jste našli favorita.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*