Šicí stroj s ořezem látky? Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II!

Karel Černoch

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je domácí šicí stroj s jedinečnou a unikátní funkcí ořezu látky při šití overlockovým stehem! Tuto funkci nenabízí žádný šicí stroj na trhu. Už nemusíte mít doma šicí stroj i overlock zvlášť. Pro více informací čtěte dále.

Hlavní funkce pro šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je mechanický šicí stroj střední třídy, který jako jediný na trhu nabízí funkci ořezu látky při šití overlockovými stehy. Znamená to, že nahradí plnohodnotně overlock, tato funkce je vhodná pro občasné použití při domácím šití. Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je proto vybaven ořezovým nožem a speciální overlockovou patkou pro šití s ořezem materiálu. To vše v základní ceně stroje. Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II dále nabízí volné rameno pro šití manžet, nohavic a jiných uzavřených kruhů, horizontální rotační chapač a plněautomatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku. Všechny tyto funkce dělají z šicího stroje Lucznik 888 Izabella II opravdu velmi praktický, cenově přijatelný šicí stroj, který se hodí do každé domácnosti.

Další funkce

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je vybaven 21 šicími programy z toho 20ti stehy mezi které patří klasické i 4 overlockové stehy, patchworkové, dekorativní stehy, elastické a pružné stehy. Tento šicí stroj umožňuje šití lehkých i středně těžkých materiálů, kterými jsou plášťové tkaniny nebo riflovina i ve více vrstvách, díky vysokému zdvihu patky. Samozřejmostí u tohoto typu šícího stroje je plynulá regulace délky i šířky stehu, také přítlak patky lze snadno nastavit.

Kde koupit šicí stroj Lucznik 888 Izabella II?

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je k dostání v internetovém obchodě Ráj šití.cz, naleznete ho v kategorii šicí stroje Lucznik. Ráj šití.cz je specializovaným obchodem prodávající šicí stroje, overlocky a příslušenství pro nové i staré šicí stroje.

One Comment

  1. 24. 10. 2011 at 9.40

    Hledala jsem šicí stroj. Ne drahý, ne levný, takový, aby mi splnil moje přání. Zavolala jsem do Ráj šití.cz a tam mi poradili. Chtěla bych jim poděkovat a pokud budete kupovat šicí stroj, obraťte se na ně, na odborníky. Na http://www.raj-siti.cz, kam mě děvčata navedly i díky tomuto blogu, najdete velký výběr šicích strojů. Pomohou s výběrem. Já jsem nakonec šla do Izabelly, protože se tak jmenuje i moje dcera :-): http://www.raj-siti.cz/sici-stroj-lucznik-888-izabella-ii/d-69799/, ale hlavně, je tam i ořez, který občas upotřebím. Hezké šití všem.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*