Karel Černoch

Už znáte tuto novinku? Jedná se o cenově dostupný šicí stroj pro běžné šití v domácnosti s jedinečnou funkcí ozdobného šití dvojjehlou všech typů stehů! Jako jediný šicí stroj na trhu umožňuje šití dvojjehlou i stehů klikatých a ozdobných.


Krátce o značce Lucznik
Tato tradiční značka představuje svou modelovou řadu šicích strojů vytvořenou po roce 2006 s cílem dopřát svým zákazníkům dostupné šicí stroje do každé domácnosti. Velmi výhodný poměr ceny, počtu funkcí a výkonu.
Poctivá kovová kostra a vysoký poměr kovových dílů v šicím mechanismu stroje je známkou delší životnosti oproti běžně používaným plastovým dílům u jiných značek.


Šicí stroj Lucznik 444 Kateřina
Nový šicí stroj značky Lucznik 444 Kateřina je ideální pro běžné šití v domácnosti. Nabízí až 42 šicích programů vč. užitkových, overlockových, pružných i dekoračních stehů. Všechny tyto stehy lze navíc šít i dvojjehlou, což u šicích strojů není běžné. Pokud byste u jiného šicího stroje chtěli šít dvojjehlou nejen rovně, došlo by k jejímu zlomení. Vertikálně uložený celokovový kyvný chapač umožňuje vložení cívky spodní nitě ze spodu. Poloautomatická knoflíková dírka umožňuje obšívání dírky ve 4 krocích.Na stroji lze regulovat délku stehu i zapošívat.

Šicí stroj Lucznik 444 KateřinaVíce informací naleznete v kategorii šicí stroje Lucznik.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*