Karel Černoch

Jedinečná akční nabídka pouze nyní, která se prostě vyplatí! Nejoblíbenější a nejprodávanější šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II můžete mít nejen za skvělou akční cenu, ale i s 2 dárky zdarma! Šicí souprava a 9 typů šicích patek navíc? To je přece bomba!

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je ideální pomocník pro běžné domácí šití do každé domácnosti. Se svými 36 typy stehů vč. 4 stehů overlockových je ve své cenové kategorii jedinečný a nejvýhodnější. Mimo to však tento stroj nabízí i velmi kvalitní zpracování, vysoký poměr kovových dílů v šicím mechanismu (nejvyšší ze všech značek) a motor silný 70 W. Stroj má zabudovaný navlékač jehly a lze na něm regulovat přítlak patky, šířka i délka stehu.

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je navíc vybaven 2 dárky zdarma, které opravdu využijete:
– sadou šití v hodnotě 299,- Kč – obsahuje 16 již navinutých spodních cívek zdarma, 16 stejných špulek s nitěmi a další šicí potřeby (viz níže)
– sadou dalších 9 patek (celkem u stroje 13 patek!)

Za skvělou cenu získáte kvalitní stroj, který je vybaven v základu 4 patkami:
patka univerzální (na stroji)
patka zipová
patka pro šití knoflíkových dírek
patka na přišívání knoflíků

a sadou 9 patek navíc jako dárek, která obsahuje:
patku pro overlockový steh
patchworkovou patku ¼ s vodičem
řasící patku
patku lemovací
patku pro slepý steh,
patku na skrytý zip
patku na rovný steh,
patku na všívání šňůrek
patku kolečkovou válcovou na šití kůže

Šicí souprava ZDARMA obsahuje: 16 ks již navinutých cívek, 16 ks špulek nití ve stejných barvách, 1x nůžky , 1x metr , 6x druky, 32 ks jehly , 1x náprstek, 3x spínací špendlík , 6x špendlík , 3x černý knoflík , 3x bílý knoflík , 1x patentní navlékač niti

Výhodnější nabídku určitě nenajdete! Akce platí pouze do vyprodání zásob!

4 Comments

 1. Michaela EncOdpovědět
  15. 10. 2014 at 20.31

  Dobry den, moc se mi libi tento sici stroj a jsem rozhodnuta si ho poridit pro domaci siti a upravy, siti tricek, detskych kalhot, obcas zaclon a zavesu atd. Zajimalo by mne, ma tento stroj volne rameno? Take bych se chtela zeptat, obsahuje ta sada sicich potreb zdarma jehly a nite pro siti pruznych materialu? Bylo by mozne si nechat od Vas doporucit v ramci objednavky ty nejnutnejsi veci (jehly, nite a dalsi nutnosti) pro zacatek siti? Nevim co vse bude potreba a nerada bych po 2 dnech siti zjistila, ze mi chybi to ci ono a stale musela neco doobjednavat. Zakladni siti zvladnu, takze to bude otazka vterinky si to znovu osvojit. Potrebovala bych jen poradit s sitim tech pruznych latek. Dekuji mockrat. S pozdrave, Misa

 2. 14. 4. 2017 at 8.17

  Dobrý den,
  jsem začátečník. Ráda bych šicí stroj pro běžné šití v domácnosti. Lakají mě i overlockové funkce. Investovala bych 3-3500,- kc. Uvažuji o nějakém Lucznik stroji. Měla jsem šicí stroj Brother KD 144 a nevyhovoval. Překvapila mě nekvalita stehu 🙁 . Mohu Vás poprosit o radu? Děkuji.

  • Dana PitrováOdpovědět
   18. 4. 2017 at 10.51

   Dobrý den paní Pavlo,
   šicí stroje Lucznik jsou ve své cenové kategorii na velmi dobré kvalitativní úrovni. Mají i silné motory a velké množství kovových součástek v šicím mechanismu. Ve vámi stanoveném cenovém rozpětí bych si vybrala šicí stroj Lucznik 910 Karina http://www.raj-siti.cz/sici-stroj-lucznik-910-karina/d-71364/ nebo šicí stroj Lucznik 419 Milena http://www.raj-siti.cz/sici-stroj-lucznik-419-milena/d-69877/. Jedná se o kvalitní stroje vybavené 22 programy a plynule regulovatelnou délkou stehu. Oba stroje, jsou totožné, liší se pouze designem. Jestliže byste chtěla investovat o plnohodnotně vybaveného domácího šicího stroje v cenové kategorii do 5 000,-, mohu doporučit nejprodávanější šicí stroj ve své kategorii a to šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II http://www.raj-siti.cz/sici-stroj-lucznik-2005-amelia-ii/d-71186/. Jedná se o mechanický šicí stroj, vybavený plynule regulovatelnou délkou i šířkou stehu, regulovatelným přítlakem patky, navlékačem jehly a momentálně i s dárkem 10 patek. Všechny tři jmenované stroje, jsou vybaveny stehy základními, strečovými, overlockovými i dekorativními. Ani s jedním modelem neuděláte chybu. Pokud ale máte ráda kvalitní práci a steh, což je zřejmé podle Vašeho mailu, tak bych doporučila určitě přidat finance a zvolit Lucznik 2005 Amelii II.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*