Šicí stroj Elna Explore 220

Karel Černoch

Hledáte kvalitní šicí stroj pro běžné šití? Určitě uvažujte také nad švýcarskou značkou Elna! Šicí stroj Elna Explore 220 totiž obsahuje vše, co potřebujete a to za více než přijatelnou cenu.


Elna je značka šicích strojů s dlouhou tradicí! Již od roku 1940 vyráběla první přenosný elektrický šicí stroj s volným ramenem v (na tu dobu neobvyklé) zelené barvě. Můžeme tedy říct, že značka Elna se nebojí být odlišná a plná inovací. Dbá na kvalitu svých strojů.


Ideálním pomocníkem do domácnosti za přijatelnou cenu a všemi potřebnými funkcemi je šicí stroj Elna Explore 220. Tento stroj obsahuje 17 nejpoužívanějších stehů vč. overlockových a můžete na něm regulovat délku, šířku stehu i přítlak patky! To vše ve velice přehledné a jednoduché formě pro snadnou obsluhu.


Stroji dále nechybí volné rameno, ani automatický navlékač jehly!


Více informací získáte v internetovém obchodě Ráj-šití.cz – kategorie šicí stroje, kde nyní tento šicí stroj naleznete v akci se 2 dárky.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*