Karel Černoch

Uvažujete o koupi vyšívacího stroje, ale jsou příliš drahé? Nové šicí a vyšívací stroje Singer vychází cenově velmi výhodně, protože mají již základní vyšívací software, vyšívací jednotku + 125 vyšívacích vzorů v ceně!

Již nemusíte kupovat k vybranému vyšívacímu stroji vyšívací software, jednotku pro vyšívání za desetitisíce a ještě vyšívací rámeček, protože potřebujete občas něco vyšít. Šicí a vyšívací stroje Singer toto všechno obsahují v základní výbavě. Jednoduše propojíte stroj s počítačem a můžete vyšívat na vyšívací ploše až 260 x 160 mm. Ještě navíc získáte plnohodnotný robustní šicí stroj s praktickými elektronickými funkcemi vhodný i pro patchwork a quilting.

Šicí stroj a vyšívací stroj Singer Futura XL – 400 co všechno umí?

Hlavní šicí funkce:
30 druhů stehů
2 typy automatické knoflíkové dírky na 1 krok
Horizontální rotační chapač
Automatický navlékač nitě
Zjednodušený navlékací systém horní nitě
Polohování jehly nahoře/dole
Tlačítko start/stop pro šití bez pedálu
Velký pracovní prostor
Automatický přítlak patky
Volné rameno
Tlačítko pro zapošití
Regulace rychlosti šití na stroji
Možnost regulace délky stehu
Možnost regulace šířky stehu
6x LED osvětlení

Hlavní vyšívací funkce:
125 druhů stehů
Vyšívací plocha až 260 x 160 mm
5 fontů abecedy
Základní software v ceně stroje
Kompatibilita s výšivkovými soubory
Vyšívací rámeček 260 x 160 mm v ceně
Vyšívací rámeček 100 x 100 mm v ceně
USB port

Vyšší model Singer Futura XL – 550 má oproti XL – 400 navíc displej, 215 druhů stehů, 6 typů automatické knoflíkové dírky, 20 fontů abecedy a plnohodnotné vyšívací softwary (AutoPunch, Editing, HyperFont), to vše v ceně :).

Více informací získáte v kategorii šicí a vyšívací stroje Singer.

2 Comments

  1. 14. 9. 2013 at 5.58

    dobrý den, stále se rozhoduji mezi koupí Berniny Bernette E 92c nebo Bernette 25….nevím jaký je rozdíl mezi počítačovým a elektronický.

    dále jsem nikde nenašla v Ostravě prodejnu, kde bych si je mohla prohlédnout na vlastní oči, mám celkem obavu nechat si poslat šicí stroj PPL, aby nepřišel poškozen….můžete poradit? děkuji marci

    • 16. 9. 2013 at 11.04

      Dobrý den, výraz počítačový šicí stroj není optimální. V obou případech se jedná o elektronické šicí stroje. Oba stroje mají stejné funkce. Model 25 je novější nástupce modelu E92c. Proto jsou stejné. Liší se pouze designem. Záleží tedy na Vás, který se Vám více líbí. My bychom si vybrali asi E92c – jedná s o kvalitní dlouhodobě vyzkoušený model. Model 25 je kratší dobu v prodeji. Že by byl v Ostravě nějaký prodejce a měl tam oba stroje skladem, o tom nevíme. Asi těžko. Ze zásilky přes PPL nemusíte mít žádnou obavu. Šicí stroje jsou vždy od výrobce zabalené v polystyrenech a ještě se nikdy nestalo, že by nový stroj v originálním obalu byl poškozený. Vycházíme z bohatých zkušeností na Ráji šití.cz.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*