Příslušenství pro overlocky Lucznik

Karel Černoch

Máte-li doma overlock Lucznik 720 D-4 nebo 720 D-5, určitě zajásáte při zjištění, že pro tyto dva overlocky lze pořídit šicí patky jako doplnitelné příslušenství. Pro všechny overlocky značky Lucznik nabízíme různé typy jehel. Více informací naleznete v našem článku.

Jehly pro overlocky Lucznik

Pro kterýkoliv overlock Lucznik můžete pořídit různé typy jehel. V naší nabídce naleznete jehly pro overlock Lucznik 720 D, které mají kulatý hrot a jsou určené pro šití pletenin. Pro tentýž overlock dále nabízíme jehly s normálním hrotem, které jsou rovněž použitelné i pro overlock Lucznik 620 D. Pro overlocky Lucznik FN 2-8/9 u nás pořídíte jehly jak s ostrým hrotem, tak i s tupým hrotem.

Jehly s tupým nebo kulatým hrotem se hodí zejména pro šití pletenin, zatímco jehly, které mají ostrý hrot, jsou doporučovány pro šití běžných tkanin.

Patky pro overlocky Lucznik

Jak je napsáno výše, pro overlocky Lucznik 720 D lze jako dokoupitelné příslušenství pořídit šest patek, které rozšiřují možnosti šití na těchto overlocích.

Do naší nabídky tedy patří tyto patky:

patka pro slepý steh, kterou využijete pro začištění, odstřižení a prošití lemu slepým stehem, a to v jedné operaci
řasící patka, s jejíž pomocí lze tvořit řasení a záhyby na lemech
patka pro všívání gum, která slouží ke všívání gum a elastických ásek
patka pro přišívání krajky, s níž lze přišívat různá ozdobná zakončení a krajky
patka pro přišívání korálků, která zajišťuje, aby korálky byly efektivně přišity k látce
patka pro přišívání šňůrek, jejímž úkolem je obstarat přišití šňůrek k látce.

Chcete-li si prohlédnout celou naši nabídku příslušenství pro overlocky Lucznik, navštivte stránku příslušenství pro Overlocky Lucznik.

One Comment

  1. 12. 3. 2010 at 10.48

    […] nitěmi. To je základní rozdíl oproti overlocku Lucznik 720 D-5, který je pěti nitný. Overlock Lucznik 720 D-4 přináší do domácností řadu užitečných funkcí a díky svému vybavení […]