Overlocky Bernina

Karel Černoch

Overlocky Bernina jsou vysoce kvalitní a dobře známé švýcarské overlocky. Jejich uživatelé dostanou vždy mezi prvními špičkové technologie spojené s vysokou kvalitou a dlouhou tradicí. V našem článku představujeme overlocky Bernina, které lze zakoupit na stránkách internetového obchodu Ráj-šití.cz.

Overlocky Bernina patří mezi overlocky, které se proslavily svojí vysokou kvalitou. Ano, takové jsou overlocky vyráběné a prodávané pod švýcarskou značkou Bernina. Receptem na úspěch pro šicí stroje a overlocky Bernina jsou neustálé inovace.

Technický pokrok, vysoká kvalita a špičková preciznost velmi přesně charakterizují značku Bernina a její šicí stroje a overlocky. Seznamte se s overlocky, které vyrábí Bernina.

Overlock Bernina 700D

Overlock Bernina 700D je všestranný a na ovládání nenáročný overlock, kerý lze využít jako tří či čtyřnitný overlock. Overlock Bernina 700D nabízí uživatelsky komfortní služby a funkce. Díky těmto funkcím overlock dodá profesionální vzhled domácím výrobkům při minimální námaze.

Overlock a jeho funkce

Mezi funkce a služby, které má tento overlock ve výbavě, patří plynulá regulace šířky ořezu a délky stehu, diferenciální podávání či regulace napětí nitě. Mezi velmi užitečné patří také stehy, které tyto overlocky šijí. Jedná se o čtyřnitný obnitkovací steh overlock, třínitný super-stretch, tří nitný overlock či třínitný rolovací steh, a samozřejmě další.

Další vlastnosti, jimiž vyniká overlock Bernina 700D

Overlock Bernina 700D své uživatele příjemně překvapí svým tichým chodem, za který vděčí stabilní konstrukci, a rovněž i schopností vypořádat se s celou řadou různých materiálů, jemným hedvábím či saténem počínaje a strečovými látkami konče. Pro overlock Bernina 700D lze rovněž dokoupit volitelné příslušenství.

Overlock Bernina 800DL

Overlock Bernina 800DL je jedno a dvojjehlový, dvoj, tří a čtyřnitný overlock základní kategorie. Tyto overlocky jsou velmi užitečné pro domácí šití díky kombinaci špičkového výkonu a přijatelné ceny.

Overlock překvapí svými službami

Mezi funkce, kterými tento overlock disponuje, patří regulace napětí nitě, navlékač spodního chapače, regulace šířky ořezu a délky stehu či diferenciální podavač. Mezi další užitečné funkce lze zařadit například posuvné napínače či nožní elektronický ovladač. Z tohoto výčtu nelze vynechat ani devět druhů stehů, šití obrub či dvojnitné stehy, které tento overlock šije.

S jakými materiály se tento overlock vypořádá?

Overlocky Bernina 800DL šijí a zakončují okraje na takových materiálech, jako jsou jemné hedvábí, satén, denim, ovčí vlny či strečové látky. Díky svým univerzálním vlastnostem šije overlock Bernina 800DL profesionálně, rychle a jednoduše.

3 Comments

  1. 16. 2. 2010 at 11.08

    […] a dalšími užitečnými funkcemi. Nyní se podívejme podrobněji na funkce, které tento overlock […]

  2. 16. 2. 2010 at 11.11

    […] ale pro samotné šití overlocky nestačí, a tak je šití doménou pro šicí stroje. Tedy overlocky představují nezbytné pomocníky pro šicí stroje, neboť zvládají nezbytné operace, které […]

  3. 4. 3. 2010 at 12.41

    […] pikotování a dekorativní šití. Tichý chod je jedním z charakteristických znaků, kterými overlocky Janome ML204D vynikají. Tento plochý kompaktní overlock se dále vyznačuje robustní […]