Overlock Bernina 700 D

Karel Černoch

Náš internetový obchod nabízí overlocky značky Bernina. Značka Bernina si vybudovala vlastní proslulost díky spolehlivosti a vysoké technologické úrovni vlastních výrobků, pro které se staly charakteristickými neustálé inovace. Dnes získáváte možnost dozvědět se více informací o tom, co umí overlock Bernina 700D.

Overlocky Bernina 700D jsou mezi švadlenkami známé jako všestranné a snadno ovladatelné overlocky. Tento overlock dokáže šít se třemi či čtyřmi nitěmi. Vedle toho nabízí řadu praktických funkcí, které švadlenky určitě potěší. Tyto overlocky šijí, stříhají a začišťují v průběhu jedné operace.

Overlock Bernina 700D a jeho praktické funkce

Vybavení, které má tento overlock, výrazně zkvalitňuje výrobky domácího šití. Overlock Bernina 700D je vybaven diferenciálním podáváním, regulací napětí nitě, plynulou regulací délky stehu a šířky ořezu, elektronickým nožním ovladačem a dalšími užitečnými funkcemi. Nyní se podívejme podrobněji na funkce, které tento overlock nabízí.

Stehy, které má tento overlock

Overlock je vybaven celkem šesti stehy, které lze použít při domácím šití. Tyto stehy přispívají k vyšší kvalitě domácích výrobků a dodávají jim profesionální vzhled. Overlock Bernina 700D šije čtyřnitný obnitkovací steh overlock, třínitný steh super-stretch, třínitný steh overlock, třínitný plochý steh, třínitný rolovací steh, třínitné rolovací lemování a slepý steh.

Overlocky Bernina 700D se dokážou snadno vypořádat se všemi druhy materiálů, jemným hedvábím počínaje přes satén a strečovými látkami konče.

Overlocky Bernina 700D a technické charakteristiky

Overlocky Bernina 700D mají stabilní konstrukci, díky které se vyznačují velice tichým chodem. Overlock dokáže šít rychlostí až 1500 stehů za minutu. Pro lepší stabilitu stroje při šití je overlock vybaven přísavkami. K lepší práci napomáhá univerzální stehová deska. Overlock je též vybaven diferenciálem. Příkon motoru činí 105 W.

Příslušenství pro tento overlock

Pro overlock je také možné dokoupit příslušenství, které napomáhá k rozšíření jeho funkcí. Do dokoupitelného příslušenství patří patka na slepý steh, patka na přišívání gumy, patka na šňůrky a patka na korálky. Dokoupit lze i kryt horního chapače pro 2-nitné stehy.

4 Comments

 1. 7. 12. 2009 at 12.08

  […] potom se nevyhnete dalšímu ručnímu šití a souvisejícím ručním pracem, které vám právě overlocky ušetří tím, že je overlocky udělají za vás. A tak, jako šicí stroje činí šití […]

 2. 7. 12. 2009 at 12.10

  […] v Connecticutu a v New Yorku začaly tyto textilky zakládat továrny na overlocky. Tak se overlocky rozšířily do světa a staly se běžně využívanými zařízeními v textilním […]

 3. 7. 12. 2009 at 12.13

  […] roce 1986 přišla na trh další převratná novinka s označením Bernina 1130. Byl to úplně první plně elektronický šicí stroj, který na trhu pro šicí stroje […]

 4. 16. 2. 2010 at 10.59

  […] všestranný a na ovládání nenáročný overlock, kerý lze využít jako tří či čtyřnitný overlock. Overlock Bernina 700D nabízí uživatelsky komfortní služby a funkce, které dodají […]