Karel Černoch

Vybíráte šicí stroj na běžné domácí šití? Před nedávnou dobou přišly na trh nové mechanické šicí stroje Brother, které překvapily svým výhodným poměrem ceny a počtu funkcí spolu s kovovou kostrou.

Menší, ale šikovné – tak by se daly definovat mechanické šicí stroje Brother řady BN, BM, XN či BQ. Vybírat lze podle požadovaných funkcí a možné investované částky, protože jsou stroje vyráběny ve více variantách. Jak již bylo psáno výše, tyto šicí stroje mají výhodný poměr ceny a užitné hodnoty. Kovová kostra a moderní LED osvětlení zaručují komfort při šití.

XN 17 a BQ 17 – základní modely lišící se pouze barevným provedením. Nabízí 17 nejpoužívanějších druhů stehů, horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou a 4-krokové obšívání knoflíkové dírky. Tyto šicí stroje nemají overlockové stehy a nelze na nich regulovat délka ani šířka stehu. Jednoduchá obsluha stroje vhodná pro začátečníky.

BQ 25 tento model má již mezi 25 typy stehů oblíbené overlockové stehy a možnost regulace délky stehu.

BN 27 a BN 37 tyto modely jsou již skvěle vybaveny a mají automatický navlékač jehly, knoflíkovou dírku obšívají v jediném kroku a lze na nich regulovat délku i šířku stehu. Rozdílem mezi těmito modely je pouze počet stehů.

Více informací naleznete v kategorii šicí stroje Brother.

Napsat komentář

Text zprávy*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jméno*
Email*
www

*