Šicí stroj Brother NV 10 – elektronika za přijatelnou cenu

Karel Černoch

http://oceanadesigns.net/ Šicí stroje Brother NV 10 s LCD displejem představují dobrou volbu pro ty, kteří chtějí elektronický šicí stroj se snadným ovládáním za přijatelnou cenu.

http://rg-onlinesolutions.co.uk/2013/11/16/xercise4less-rip-off/ Šicí stroj Brother NV 10 je elektronický šicí stroj určený pro domácí běžné šití. Vybaven 16-ti šicími programy a horizontálním rotačním chapačem, který umožňuje sledovat množství navinuté spodní nitě na cívce. Přehledný LCD displej na šicím stroji zobrazuje informace o délce a šířce stehu. Šicí stroj Brother NV 10 má robustní konstrukci a nechybí mu ani volné rameno s přihrádkou na příslušenství. 7-dílný podavač zaručuje přesné podávání šité látky. Nejednu švadlenu potěší, že tento šicí stroj má 3 typy automatické knoflíkové dírky šité na jeden krok. Šicí stroj Brother NV 10 automaticky zapošívá a lze na něm volit polohu jehly při zastavení, dole zapíchnutá v látce nebo nahoře. Automatický navlékač nitě do jehly je také jedna z žádaných funkcí, kterou šicí stroj Brother NV 10 nabízí. To stejné platí i o zabudovaném ořezu nitě.

buy Lyrica tablets Brother je tradiční japonská značka vyrábějící domácí i průmyslové šicí stroje. Z pohledu domácích šicích strojů, značka Brother nabízí kvalitní, spolehlivé šicí stroje a overlocky s nízkou poruchovostí a dlouhou životností. Domácí šicí stroje Brother jsou vyráběny již od roku 1925 a těší se nemalé oblibě. Zejména overlocky Brother jsou mezi švadlenami „vyhlášené“.

Internetový obchod Ráj-šití.cz nabízí šicí stroje a overlocky Brother v kategorii šicí stroje Brother. Ráj-šití.cz nabízí nadstandardní služby i v oblasti poradenství výběru vhodného šicího stroje. Více informací i na šicí stroj Brother NV 10.