Overlocky AEG

Karel Černoch

V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz jsou overlocky AEG. Jedná se o overlocky německého výrobce. Tyto overlocky jsou dobře vybavené a jsou určené pro domácí šití.

Overlock AEG 300

Overlock AEG 300 je velmi jednoduchý domácí overlock. Overlock nemá diferenciální podávání látky, a díky tomu lze tento overlock doporučit zkušeným švadlenkám, které dokážou zajistit ruční posuv šitého materiálu.

Overlock AEG 300 je tří a čtyř nitný dvojjehlový overlock. Tyto overlocky mají ve výbavě pět druhů stehů a devět šicích programů. Overlock umožňuje plynulou regulaci šířky stehů, je vybaven automatickou regulací přítlaku patku a je vybaven pro šití dutých tvarů. Overlock ušije až 1300 stehů za minutu.

Podrobnější informace jsou na stránce Overlock AEG 300.

Overlock AEG 320

Overlock AEG 320 je dvoj, tří a čtyř nitný dvojjehlový overlock. Jedná se o dobře vybavený overlock určený pro domácí šití. Overlock má diferenciální podávání látky, které zajišťuje posun látky při šití a tím umožňuje snadné šití pružných materiálů a řasení.

Overlock má pět druhů stehů a devět různých šicích programů. Součástí jeho vybavení je i plynulá regulace šířky stehu, automatická kontrola tlaku šicí patky a pravítko pro přesné dodržování vzdálenosti při šití. Overlock šije okrouhlé švy a umožňuje úsporné šití pouze dvěma nitěmi. Overlock ušije až 1300 stehů za minutu.

Podrobnější informace naleznete na stránce Overlock AEG 320.

Overlocky AEG jsou kvalitní overlocky, které navazují na dlouhou tradici německé elektrotechnické společnosti AEG. Podrobnější informace naleznete na stránce Overlocky AEG.