Overlock 720 D-4 Lucznik

Karel Černoch

Internetový obchod Ráj-šití.cz, který prodává šicí stroje, overlocky a coverlocky, má v současné době v nabídce overlock 720 D-4 polské značky Lucznik. Tento overlock se 350-060 těší značné oblibě, o čemž svědčí jeho umístění na čele žebříčku nejprodávanějších položek na Ráji-šití.cz. Jestliže se zajímáte podrobněji o polskou značku Lucznik, přečtěte si článek Šicí stroje Lucznik – tradice, která zavazuje nebo článek Šicí stroje značky Lucznik.

Overlock Lucznik 720 D-4 je určený do domácnosti pro domácí šití, kde pomáhá usnadňovat práci domácím švadlenkám, a rovněž zvyšuje kvalitu jejich výrobků, což je účel, který overlocky plní.

Overlock Lucznik 720 D-4 – funkce

Tento overlock je dvojjehlový, ale dokáže šít se dvěma, třemi nebo čtyřmi nitěmi. To je základní rozdíl oproti overlocku Lucznik 720 D-5, který je pěti nitný. Overlock Lucznik 720 D-4 přináší do domácností řadu užitečných funkcí a díky svému vybavení zpříjemňuje práci.

Overlock má diferenciální transport, který zajišťuje plynulé podávání pružných materiálů, a volné rameno, které slouží pro šití rukávů, nohavic a podobných komplikovaných tvarů.

Náš overlock umožňuje regulaci délky stehu v rozmezí 1 – 4 mm, regulaci šířky stehu a šířky ořezu, a to v rozmezí 3 – 7 mm, rovněž přináší regulaci napětí niti.

Co uživatelé hodně ocení, je možnost výběru ze sedmi overlockových a obšívacích stehů, které umožňují profesionální zakončování lemů!

Příslušenství pro overlocky

Zakoupíte-li si tento overlock, bude s ním dodáno základní příslušenství, do kterého patří sada šroubováků, sada jehel, pinzeta a další položky. Tím ale celé příslušenství vyčerpáno není. Pro overlocky 720 D-4 je možné dokoupit další příslušenství, které rozšiřuje možnosti jeho využití. Pro overlock je nabízeno šest druhů patek, díky kterým můžete na materiál přišívat nejrůznější ozdoby, jako jsou 640-460 korálky, šňůrky, krajky či vyšívané záhyby.

Overlock Lucznik – další informace a nabídka

Další informace o tomto overlocku Lucznik naleznete na stránce Overlock Lucznik 720 D-4. Na našem internetovém obchodě Ráj-šití.cz je umístěna nabídka na šicí stroje a overlocky. Pokud se o téma více zajímáte, určitě navštivte tyto stránky, na kterých zjistíte další užitečné informace. Jestliže se plánujete pořídit si overlock (nebo případně coverlock), naleznete v rubrice FAQ – časté dotazy a v článku Coverlock nebo overlock?.