Moderní a rychlý – overlock Baby Lock Imagine

Karel Černoch

buy Maxalt online fast delivery in Topeka Kansas Overlock Baby Lock Imagine je 2, 3, a 4 – nitný moderní overlock k domácímu použití, který má 10 nových patentů pro jednodušší ovládání a usnadnění práce. Dokáže šít rychlostí až 1500 stehů/min.

http://nonprofitchurchconsulting.com/tag/nonprofit-organization-strategist/feed/

Další vlastnosti pro overlock Baby Lock Imagine

Samozřejmostí u tohoto overlocku je i plnohodnotný diferenciální podavač, který zaručí stejné a hladké švy. Nastavit si můžete řasení v poměru 2:1 a nebo napínání 3:4.
Tento stroj má elektronický ovládací pedál, elektronicky řízený pohon, velmi silný ořezávací systém, kterému nedělá problém žádná látka, ořezávací nůž lze navíc kdykoliv zapnout či vypnout. Možnost nastavení délky, šířky stehu i rolovaného lemu. Na vytvoření rolovaného lemu jsou zapotřebí dvě nebo tři nitě. Boční ořez nitě.

Příslušenství

Praktický vestavěný navlékač jehel, vestavěná schránka na příslušenství, vestavěné osvětlení, vestavěné vodítko stužky/pásky.

Další informace naleznete na stránce overlock Baby Lock Imagine v kategorii overlocky Baby Lock. Objednat si můžete tento stroj na Ráj šití.cz, kde naleznete i velké množství příslušenství pro šicí stroje i overlocky.